Čo môžete zabaliť do plastovej obálky?


Viete, čo všetko môžete zabaliť do plastových obálok A4? Asi všetko, čo nechcete, aby sa vám pri posielaní poškodilo.

Pani za okienkom na pošte veľakrát vezme balíček takým krutým splsobom, že sa vám nejaká krehká vec, ktorú posielate zákazníčke, môže veľmi ľahko poškodiť. Ak ju zabalíte do plastovej obálky A4 https://www.2packsk.sk/obalky-sk/plastove-obalky-sk, takéto poškodenie jej nehrozí a vaša posielaná vec bude stále v poriadku.

 

necklace-702273_640

 

Ak by na balíček pri klasickej obálke buchla pečiatku, váš tovar by sa mohol zlomiť alebo inak poškodiť, či dokonca znehodnotiť, a kupujúcej by prišiel značne poškodený. Na plastovú obálku nie je možné buchnúť pečiatku, takže nedôjde k poškodeniu obsahu.

Čo všetko môžete zabaliť do takejto plastovej obálky typu A4?

To je už celkom veľký rozmer. Ak radi posielate nosené oblečenie, verte mi, že tričko alebo aj menšie kusy oblečenia sa vám do plastovej obálky typu A4 určite zmestia.

 

envelope-2575249_640

Neposielajte to v obyčajnej obálke alebo v bublinkovej obálke. Na bublinkovú obálku musí pani za okienkom buchnúť razítko a posielaná vec sa vám zničí. Potom by ste mali len trápenie s následnými reklamáciami od kupujúcich. A to predsa nechcete docieliť. Tovar by mal prísť kupujúcej v takom stave, v akom ho predávate v inzeráte alebo na webových stránkach bazárov.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup