Zrušte svoju spoločnosť s Ezmluvou

Každý z nás má iné ciele a životné smerovanie, čo sa pochopiteľne odráža vo všetkých aspektoch života. Zahŕňa to hlavne pracovné záležitosti. V súčasnej situácii je trendom pracovať sám na seba. Všade okolo nás sú informácie o úspešných ľuďoch, hlavne podnikateľoch, ktorí sú sami sebe pánmi. Táto predstava môže byť omylná a ďaleko od pravdy. Väčšinou máme pocit, že títo podnikatelia, živnostníci pracujú menej než niekto, kto pracuje pre firmu na trvalý úväzok. Máme pocit, že je šťastný hlavne preto, lebo je pánom svojho času a jeho príjem je omnoho vyšší, ako ten právnikov, kozmetičkin či kuchárov. Nie vždy je to tak.

ako zrušiť živnosť

Nie je všetko zlato, čo sa blyští. Založenie živnosti so sebou prináša okrem výhod aj špecifické problémy, ktoré sa naopak ľudí pracujúcich na klasický trvalý pracovný úväzok netýkajú. Tých nevýhod nie je ich málo. Odvody si platíte sami, prípadne sami zháňate klientov, pracujete aj viac hodín ako ste predpokladali a koniec-koncov vám výsledky za tú námahu nestoja. V takejto situácii sa necítite bezpečne. Je úplne v poriadku, ak sa vám nedarí, alebo ak ste zistili, že to nie je cesta pre vás. Organizovať chod spoločnosti nie je ľahké, no nie je cesta pred tým utekať či zatvárať si pred tým oči. Administratívne záležitosti majú tendenciu sa kopiť, a vy si prajete, aby to za vás prevzal a vyriešil niekto iný. Neskláňajte hlavu! Začnite odzačiatku s čistou hlavou. Ukončenie živnosti Ezmluva sa môže stať realitou. Ako teda bude vyzerať zrušenie a likvidácia vašej živnosti?

korektné právnické záležitosti

Z vašej strany je očakávané poskytnutie informácii o vašej spoločnosti vrátane vášho IČO. Po analýze budete kontaktovaný s ďalšími potrebnými informáciami, ktoré budete mať na starosti odsúhlasiť. Nasledujúcou povinnosťou bude overenie dokumentov a zaslanie. Následne sa začne proces – vystavenie faktúry, potrebná manipulácia s dokumentami a ich následné zaslanie na súd. Okrem toho, že vám môže byť ponúknutá nižšiu cena než u konkurentov, spoľahnite sa na to, že všetko je seriózne a s ohľadom na všetky potrebné zákony, vrámci príslušných ustanovení Obchodného zákonníka.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup