Hliníkové okná

Ponúkame Vám kvalitné a bezpečné okná vyrobené z hliníka. Prečo práve hliník? Hliníkové systémy majú veľa výhod, či už z hľadiska funkčnosti, bezpečnosti, designu, tepelnej izolácie, ochrany voči vlámaniu, a taktiež ďalšou výhodou je dymotesnoť a požiarna odolnosť. Výber okien pre domácnsoť predstavuje jednu z dôležitých atribútov pri samotnej kúpe okien.

hliníková okna

Berie sa ohľad hlavne na izolačné vlastnosti okien, do akej miery prepúšťajú teplo zvnútra a zamedzia hluku z okolitého prostredia. Na toto sú hliníkové okná presne stavané. Pri výbere väčších a ťažkých okien určite stavte na okná vyrobené z hliníka, pretože nedochádza ku deformácií okien krútením ako je to typické u plastových okien, a teda ak si vyberiete hliníkový rám, ktorý je napríklad tenší, vytvorí sa tak pekný designový efekt. Hliníkové okná cenou mierne vynikajú oproti plastovým alebo dreveným oknám, avšak tento rozdiel mizne vzhľadom na ich životnosť. V porovnaní s plastovými oknami, hliník svojou životnosťou a nosnosťou prevyšuje dlhodobé investície do okien. Vzhľadom na cenu, a životnosť, ale aj izolačné vlastnosti, hliník charakterizuje aj pekný designový efekt, ktorý dopĺňa aj celkový vzhľad Vášho obydlia.

okna z hliníkku

Preto stavte na kvalitu a dlhodobú investíciu! Ďalšou výhodou hliníkových okien je vysoká pevnosť a odolnosť voči poveternostných podmienkam s minimálnym opotrebením, čo zaručuje ich dlhú životnosť. Čo je ďalej veľmi výhodné, je ich hmotnosť. Hliníkové rámy sú veľmi ľahké, čím nezaťažujú stavebnú konštrukciu. Povrchová úprava hliníkových rámov sa dá variabilne upraviť podľa požiadaviek zákazníka. To znamená, že nemusíte vkladať strieborný profil rámu, ale jeho povrch sa dá ďalej upraviť a doladiť, aby vyhovoval Vašim požiadavkám. Stavte na kvalitu! Navštívte náš web a my Vám radi poradíme pri výbere správnych rámov a okien!