Jedinečná masáž

Uvažujte nad návštevou luxusného tantrického salóna Magic Tantra v Bratislave, no neviete sa rozhodnúť, aký typ masáže si zvoliť? V tomto článku si priblížime a opíšeme všetky druhy, ktoré toto skvostné miesto nasiaknuté spiritualitou ponúka. Nevyhnutý krok, ktorý musíte učiniť pred samotnou rezerváciou magictantra.sk schôdzky, je výber masáže. Magic Tantra má vo svojom zozname celkom trinásť masáží, z ktorých si zaručene vyberie každý bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo náročný zákazník zbehlý v týchto kruhoch. Prvou možnosťou je výber Classic Tantra.

masérka

Jedná sa o jednosmernú masáž vykonávanú šikovnou a profesionálne vyškolenou masérkou. Classic Tantra, či už o dĺžke 45 alebo 60 minút zahŕňa i masáž intímnych partií, čo zákazníkovi prinesie dokonalé uvoľnenie. Druhou v poradí je Body Tantra, ktorá je dobrou voľbou pre náročnejších klientov. Ponúka dve alternatívy trvania rovnako ako pri predošlej Classic Tantra masáží, avšak tu sú zákazníkovi dopriate nielen dotyky masérkiných rúk, ale i celého jej naolejovaného tela. Pri Vzájomnej body tantre budete mať možnosť dotyky masérke opätovať. Secret Dark sa odohráva v úplnej tme, čo Vám umožní zapojiť všetky ostatné zmysly.

tantra

Jej trvanie je 45 minút. Pokiaľ máte náladu na podmanivé dotyky pod horúcou sprchou, Tantra Rain Mutual je ako stvorená práve pre Vás. Masáž intímnych partií je samozrejmosťou. Hravú náladu vo Vás prebudí skvostná Romantic Tantra. Nebudú chýbať pohľady na nádhernú obnaženú masérku, ktorá kĺže po Vašom tele. Ak hľadáte súhrn toho najlepšieho spomedzi masáží v Magic Tantra v Bratislave, vypovedá to o tom, že skutočne viete, čo chcete. Deväťdesiat až stopäťdesiat minút dlhá masáž s rovnakým názvom aký nesie salón je Vám k dispozícii. Senzual Tantra je určená ľudom, ktorí sa obzerajú po veľmi intenzívnej a precítenej erotickej masáži so stimuláciou prostaty, na ktorú len tak ľahko nezabudnú. Nenašli ste pre seba žiadnu z vyššie uvedených masáží? Neváhajte! Na oficiálnej stránke salóna objavíte niekoľko ďalších!