Ste ten správny typ chlapa pre nosenie skinny jeans?

https://knihy.heureka.sk/mensa-ako-vyniknut-v-testoch-iq/ 8pt“>Skinny jeans pánske https://bigstarjeans.sk/c-muz/pc-nohavice-899456416/skinny ako napovedá názov, sú nohavice určené pre pánov. Sú určené pre jeden typ pánov a to tých čo sa môžu pochváliť chudšou postavou. Na mohutnejšej postave chlapa by vyzerali smiešne.

Aký je to strih?

Jedná sa o SKINNY strih. Patrí medzi moderné a úzke strihy nohavíc so zvýšeným pásom. Nohavice sú dole zúžené oproti strihu slim. Patrí medzi veľmi tesné strihy nohavíc, ktoré zvýrazňujú postavu. Našli svoje miesto u mladých teenegarov, ktorí sa ešte nechvália pivným bruškom. Nájdeme aj v skriniach športovcov, ktorí sa radi pochvália svojimi svalnatými nohami.

skinny jeans panske

Kam ich nosiť?

Sú skvelým módnym doplnkom ku každej príležitosti. Či sa chystáte na večeru s partnerkou, do kina, do mesta alebo do kancelárie. Ak ich správne skombinujete, dosiahnete elegantný vzhľad s moderným nádychom.

S čím ich skombinovať?

Skinny jeans sa hodia ku každému typu obuvi. Hlavne k teniskám a poltopánkam, ktoré patria medzi najobľúbenejší typ obuvi u pánov. Kúzlom skinny jeansov je ich všestrannosť. Viete ich skombinovať s obyčajným tričkom, pričom si zachováte športový look. Na jeseň a jar si k nim oblečte obyčajnú koženú bundu so svetrom a nič s tým nepokazíte.

skinny jeans panske

Ako si mám vybrať?

Tak prvú vec, ktorú berte do úvahy je, či sa v nich cítite pohodlne. Môžu patriť medzi najkrajšie a najmodernejšie nohavice, ale keď vás budú tlačiť tak akurát skončia v skrini a vy si ich nikdy neoblečiete. Vyberajte taký strih, v ktorý zvýrazní vašu postavu a zakryje nedostatky. Vyberajte farby, ktoré viete skombinovať s inými druhmi oblečenia. Siahnite po čiernej, tmavomodrej alebo sivej farbe. Čierna farba zoštíhľuje, naopak sivá rozširuje. Myslite nato. Ak sa nebojíte extravagantnosti, môžete siahnuť aj po roztrhaných kúskoch. Nevýhodou je, že vám v nich bude cez zimu chladno. Vyberte si zo širokej ponuky Skinny jeansov pánskych a dajte vyniknúť svojej postave.