Farby, farby, samé farby

Každý človek je iný. Každý má iný vkus a každému sa páči niečo iné. Niekto miluje extravaganciu a rád sa oblieka do pestrých a jasných farieb, iný radšej dáva prednosť nenápadnosti a jednoduchosti v zmysle zemitých farieb, ktoré na prvý pohľad ničím nevynikajú. To, aké farby preferujete vo svojom šatníku o vás aj veľa napovedá. Čo všetko o sebe prezrádzate tým, čo máte na sebe?
· Červená – symbolizuje vášeň a silu. Túto energickú farbu si na seba dajte vždy, keď chcete na seba upozorniť okolie.

barvy

· Modrá – je farbou relaxácie, dôvery, kontroly a vernosti. Veľmi dobre a pohodovo pôsobí na okolie, preto si túto farbu zvoľte napríklad ak sa chystáte na pohovor do nového zamestnania.
· Čierna – najvšestrannejšia zo všetkých farieb. Symbolizuje moc, autoritu, ale i agresivitu. Obliecť si ju môžete, ak chcete vyzerať štíhlo a šik, ale i elegantne.
· Šedá – jemná, nenápadná, ale veľmi elegantná farba, ktorou nič nepokazíte.
· Zelená – v zelenej farbe chodia radi pohodoví ľudia, ktorí sú ale veľmi kreatívni a plní nápadov. Zelenú zvoľte aj vtedy, keď sa chcete cítiť bezpečne.
· Biela – farba čistoty a nevinnosti.

Obľúbené farby môžete používať samozrejme nielen na oblečení, ale aj na doplnkoch či v make-upe. Farebné topánky, šatka či kabelka určite oživia každý outfit. Ale i pekne upravené nechty, ktoré budú nalakované vo farbe, ktorá ladí s oblečením sú vizitkou každej pravej dámy,.

barevné oblečení

V dnešnej dobe nie je problém zaujať i netradičným farebným melírom vo vlasoch či dokonca farbou, ktorú zvolíte na celé vlasy. Nie je ničím výnimočným, ak na ulici stretnete dievčatá a ženy so žiarivou červenou hrivou, alebo modrými, fialovými či zelenými prameňmi vlasov. Samozrejme, toto chce istú dávku odvahy, ale fantázii ani odvahe sa medze nekladú.
Ak teda milujete farby, nebojte sa to ukázať a nosiť ich vždy, keď na to máte chuť.