Doprajte si horúce dotyky

Nuru masáže sú kontaktné masáže, ktoré sú vhodné pre každého, kto sa potrebuje odreagovať a cíti potrebu zažiť blízkosť inej osoby. Tak ako sex nie je len o sexe ale aj o psychike, tu to platí mnohonásobne. Nuru masáže spočívajú na priamom dotyku telo na telo. Táto masáž je doslova nabitá erotikou a vy tak pocítite priam okamžité vzplanutie vzrušenia. Jedná sa o veľmi príjemné masáže tela niečo podobné ako je to u tantra masážach, no s tým rozdielom, že pri nuru masáži je použitý špeciálny nuru gél, ktorý umožní príjemné kĺzanie tiel.

masážne oleje

Tento gél vyrobený čisto na prírodnej báze a teda nehrozí žiadna alergická reakcia, ktorej by sa bolo treba obávať. Skôr naopak, svojím zložením priaznivo pôsobí na pokožku. Jeho konzistencia je príjemná, je číri a bez akéhokoľvek rušivého zápachu. Na úvod tejto masáže absolvujete s vybranou masérkou spoločný kúpeľ, ktorý okrem sto percentnej hygieny zaručí príjemné uvoľnenie tela a mysle. Potom nasleduje samotná nuru masáž, ktorá spočíva v dotýkaní sa telo na telo zároveň s pripojením rúk, ktoré navodia príjemný pocit. Dotyky sú nenásilné a veľmi príjemné. Kto má rád pohľad na krásne lesklé telo a rád cíti jeho teplo, je tu na správnom mieste.

klzké telo

Je to pravý liek pre Vás, ktorý milujete rozdávať rozkoš celým svojim telom ale aj rovnako tú rozkoš prijímať. V našom salóne je pre tento typ masáže všetko pre Vás zabezpečené. Tu nesmieme zabudnúť spomenúť ani špeciálnu latexovú plachtu, ktorá je pre túto masáž nevyhnutná. Jej materiál zaručí bezproblémový priebeh samotnej nuru masáže. Nuru masáže sú taktiež veľmi vhodné pre pári, kde si pri takejto masáži okrem spestrenia spoločného intímneho života zároveň,,okoreníte,, svoj milostný život. Pri tejto masáži je dosiahnutie vyvrcholenia a teda orgazmu priam žiadúce. Nuru masáž Vám úplne zmení pohľad na intimitu ako takú.