Ovládnite cesty na dizajnových kolesách.

Kolesá môžeme spolu s motorom považovať za kľúčové komponenty auta. Ako ináč by sa auto dalo do pohybu, že? Správna funkcionalita kolesa však nie je to jediné kritérium, na ktoré sa v súčasnej dobe kladie dôraz. Prispôsobenie auta po vizuálnej stránke tak, aby reflektovalo osobnosť a vkus majiteľa, je nemenej dôležité. S neustálym vývojom technológií a rozširovaním automobilového trhu sa objavuje čoraz viac možností, ako naplniť potrebu byť videný. Pre žiadneho milovníka (ani milovníčku) áut nebude novinkou tvrdenie, že moto dizajn, podobne ako móda, podlieha svojim trendom Čo bolo in pred niekoľkými rokmi, už nemusí platiť dnes, a preto aj pri dizajne kolies nie je na škodu držať krok s dobou.

Čo teda fičí na trhu s diskami? Určite sú to moderné, hranaté, niekedy až futuristické výrezy diskov. Hlavne pri športových alebo luxusných autách bývajú veľké natoľko, že vidno brzdový strmeň. Disky sa vyrábajú vo vypuklom, alebo konkávnom, matnom alebo lesklom prevedení. U extravagantnejších majiteľov môžeme nájsť aj doplnky, ako napríklad diskové skrutky vo forme ostňov. Farbám sa taktiež medze nekladú. Samozrejme niekedy menej znamená viac. Je dobré prispôsobiť výber dizajnu kolesa celkovému vzhľadu a farbe auta.

auto_disky

V súčasnosti pozorujeme u výrobcov áut trend zväčšovať rozmery áut a aj rozmery kolies do extrémov. Od 90-tych rokov, kedy 15 palcov bola bežná norma a 18 palcov si mohli dovoliť len športové autá, išli dizajnéri ďalej, a to až k 23 palcovému priemeru disku Ten síce dodáva autu atletický vzhľad, na druhej strane niektorí spochybňujú komfort jazdy na nerovnom povrchu. Pre slovenské cesty asi nie najlepšia voľba.

Ako si teda vybrať najvhodnejšie disky a zároveň pritom zachovať kompromis medzi imidžom a bezpečnosťou? U autorizovaných internetových predajcov nájdete širokú ponuku diskov a sú to väčšinou zároveň aj odborníci, ktorí vedia vhodne poradiť. Mnohí z nás sa pri výbere produktov riadia cenou, čo nemusí byť vždy ideálne riešenie. Súvisí s tým riziko, že pri výrobe boli použité nekvalitné materiály, chybná konštrukcia a to vedie k zníženiu bezpečnosti. Samozrejme aj zvýšeniu výdavkov na opravu a výmenu.

disky_auto

Ak stále váhate s výberom, zamierte na Najdisky.sk. Online predaju hliníkových diskov sa venujeme už niekoľko rokov a keďže spolupracujeme priamo s výrobcami diskov, originalitu a kvalitu máte stopercentne zaručenú. Pre fajnšmekrov, ktorí si zakladajú na luxuse, ponúkame exkluzívne a zákazkové disky. Spomedzi nich určite odporúčame značku Eta Beta, ktorú tiež nájdete v našom e-shope. Eta Beta je výrobcom luxusných diskov pochádzajúcim z Talianska, čo samo o sebe naznačuje, že stavajú na kvalite a elegancii produktov. Zakladateľ Eta Beta “Giorgo Prestini” dokonca vlastní svetový patent na výrobu diskov. Na Najdisky.sk si v pohodlí domova môžete vybrať ten svoj disk zo širokej ponuky dizajnov, farieb, veľkostí a cien. Tieto disky sú správna voľba. Eta Beta Najdisky dodá povestný taliansky šmrnc, ktorý každé auto a najmä jeho majiteľ ocení.