Z dvojice bude trojica


*      Ešte minulý rok bol uvedený duálny fotoaparát ktorý slúžil na pekné a ostré fotky. Nepochybne sa stali najobľúbenejšími a preto prišli z nápadom že pridajú aj tretí. Táto trojica od Qualcomm bude mať praktické využite v praxi. Ak máte smartphon ktorý nerobí až také dobre fotografie , môžete sa tešiť na novinku od Qualcommu. Tento výrobca sa rozhodol že dvojica foťakou  nestačí na ostré pekne fotky , preto pridal ďalšiu. Bude sa teda jednať o trojicu foťakou ktoré budú zamerané hlavne na pohyb , ostré fotky , a virtuálnu realitu teda môžeme hovoriť o kvalitnejších fotkách ako boli doteraz.

 mobil a vlny


*      Možno je to až prehnané , ale doba sa stále vyvíja , a technika ide do predu.  Preto ani tento výrobca neostáva po zadu , a prichádza na trh s touto novinkou. Ako som už písal bude zameraný na pekné kvalitné fotky , ostrosť , pohyb , a virtuálnu realitu , no funkcii bude oveľa viac. Okrem toho že budete nahrávať 4K videa , čo ste mohli aj z duálnym foťakom  , budete si môcť nastaviť aj rôzne funkcie na narevanie videí.

 zábava s mobilem


*      No všetko ukáže čas , a uvidíme či príde takýto smartphon aj na európsky trh , a na Slovensko. Samozrejme že takýto smartphon bude mať aj vyššiu cenu , no aj za foťak si musíme pekne priplatiť. Zatiaľ však nie je všetko isté , práve sa táto nová technológia len testuje. Mala by prísť niekedy v roku 2019 s prvým smartphon týmto foťakom , no možno sa ho dočkáme aj skôr.

hudba v mobilu


*      Uhol pohľadu

Aj keď sa doba stále hýbe do predu , myslím si že trojica foťakou je zbytočná . Jednak to bude vadiť samotnému smartphonu , ale aj užívateľovi. Smartphon môže byť o niečo hrubší keďže  samotný objektív bude vystupovať a ak ho položíte na stôl alebo ostrý povrch , môže sa stať že sa rýchlo doškriabe. No necháme sa prekvapiť a uvidíme čo príde  , možno sa dočkáme revolučnej novinky , ktorá ohromí tých ktorý radi robia zábery.