Adrenalinová zábava na Slovensku

Na Slovensku máme okrem krásnej prírody, hôr a vodných plôch dostatok zaujímavých miest, kde sa dá vyblázniť a užiť si chvíle plné adrenalínu.
Bobová dráha v Kavečanoch
Bobová dráha v Kavečanoch sa nachádza neďaleko Košíc a ide o prvú bobovú dráhu na Slovensku. Športovo-rekreačný areál je určený pre deti aj dospelých. Bobová dráha je dlhá až 800 metrov a maximálna rýchlosť, ktorú môžete dosiahnuť je 50 až 60 km/hod. Dráha má 9 extrémnych zákrut a taktiež 3 tunely. Vozík je určený pre maximálne dve osoby.

paintball.jpg

Kart One Arena Bratislava
Jedná sa o najväčšiu motokárovú vnútornú dráhu na Slovensku. Dráha sa nachádza v Bratislave, časti Petržalka. Určená je pre tých, ktorí majú rýchlu jazdu a sú súťaživí. Je vhodná ako pre skúsených, tak aj neskúsených jazdcov, nevynímajúc ani deti.
Adrenalín Centrum Liptovský Mikuláš
Adrenalín Centrum nachádzajúce sa v Liptovskom Mikuláši má pestrú ponuku športových aktivít, pričom tu majú zastúpenie vodné športy, ako aj aktivity na zemi či vo vzduchu. Vyskúšajte si rafting na divokej vode, zahrajte si obľúbený paintball s priateľmi či kolegami alebo zalietajte si v škole paraglidingu. V areáli sa tiež dá strieľať zo vzduchovky či z luku. Požičať si tu môžete tiež obľúbené štvorkolky, na ktorých sa dosýtosti vybláznite.

motokáry.jpg

Bungee Jumping Štrbské Pleso
Okolie Štrbského Plesa nie je zaujímavé iba pre svoju prírodu, ale tiež sa tu nachádza Bungee Jumping.Prežite nezabudnuteľný zážitok z voľného pádu a bezváhového stavu pri skoku zo 63 metrov vysokej veže skokanského mostíka na Štrbskom Plese.
Virtuálna realita v Nitre
V dnešnom technologickom svete vás určite neprekvapí, že existujú aj miesta ako virtuálna realita. Virtuálna realita Nitra predstavuje zábavnú formu trávenia času Zažiť tu môžete dobrodružstvo, adrenalín, zábavu. Virtuálna realita Nitra ponúka množstvo virtuálnych hier, ktoré vám prinesú zaujímavé zážitky.