Čo na nechty?

Každá z nás občas rieši, čo na nechty. Nevieme si vybrať farbu, vzor či štýl manikúry. Niekomu sa páči jednoduchšia, inému zase výraznejšia. U každého to je iné a je to prirodzené. Veď predsa každý je iný a rozdielny. Na výber sa nám ponúkajú všetky odtiene od výmyslu sveta a je len na nás, čo si zvolíme. Veľmi obľúbenými sa stali pastelové farby ako napríklad zelená, modrá ale aj ružová. Neónové farby sú obľúbené v letnom období.

nehcty

Niektoré dámy majú radi trblietavé laky, iné zase matné. Aj takéto možnosti sú k dispozícii. Môžete si vybrať nálepky na nechty alebo na nich kresliť. Na internete je veľké množstvo videí, ktoré ukazujú ako si nakresliť rôzne vzory na nechty. Existujú rôzne tipy a triky ako to zvládnete úplne jednoducho. Stačí trochu fantázie a zvládnete to!

Obľúbenými sa samozrejme stali gélové nechty. Za posledné roky si množstvo žien obľúbilo tento typ manikúry a záujem naďalej stúpa. Je to najmä kvôli výdrži. Nechty sú krásne celý mesiac a vydržia aj nárazy, či vodu. Nezničia sa a vyzerajú krásne. Aj pri tomto type manikúry si môžete zvoliť množstvo farieb, trblietok alebo kamienkov.

manikúra

Taktiež si môžete voliť dĺžku akú len chcete. Tvar sa dá zvoliť taktiež rôzny a samozrejme možností je veľmi veľa. Nájdete množstvo rôznych obrázkov na sociálnych sieťach, ktoré poslúžia ako inšpirácia. K dispozícií je množstvo nechtových salónov, ktoré sa radi postarajú o vaše nechty. Novinkou sa stali aj Gél laky, ktoré síce vydržia o trochu kratšie ale aplikácia je jednoduchšia a dokonca ju zvládnete aj samé. Uvidíme ako sa to bude vyvíjať ďalej a čo prinesú nové trendy.
No a nakoniec je tu aj overená klasika ako francúzska manikúra. Niekomu to môže prísť staromódne, no opäť si to získalo obľubu. Trochu sa obmenil jej štýl, no podstata ostala stále. Nech si zvolíte čokoľvek, určite to bude vyzerať dobre. Dajte na svoj pocit a vkus!