10 divných veci, ktoré priťahujú mužov

 1. Prirodzenosť

Všetci muži radi vidia svoju ženu dobre upravenú, s dobrým účesom a úhľadným make-upom, ale nezabúdajte, že rovnako im páči prirodzenosť, keď ste bez marafetu aj v bežnom oblečení. Muži hovoria, že im to umožňuje lepšie spoznať ženu.

skupina

 1. Akcent, výslovnosť

Mnohí muži priznávajú, že zvláštny prízvuk  priťahuje ich a  odlišuje ženu od ostatných.

 1. Strach

Divné, že? Muži, samozrejme, nechcú, aby ste sa triasli od strachu, len niekedy chcú cítiť váš slabý strach, napríklad o pavúkovi v ďalekom rohu. Týmto spôsobom vás môžu chrániť, utišiť vás a stať  hrdinom v vašich očiach.

 1. Okuliare

Ako dieťa si bola plachá na to, že nosíš okuliare, pretože si sa bála, že chlapci budú ťa dráždiť? Chlapci vyrastali a teraz veria, že žena s okuliarmi je veľmi sexy. Vašou úlohou je vybrať správny rámček.

 1. Pot

Podivné, ale muži nie sú proti ženskému potu. Nie, nepotrebujeme prestať používať dezodorant. Ale dovoľte si sa trochu spotiť ked’ športujete. Podľa mnohých vedcov si ľudia vyberajú partnera vo vôni. A pot môže povedať veľa o emóciách.

pár

 1. Uterák na hlave

Muži hovoria, že mokré vlasy, najmä dlhé, a uterák obalený okolo ich hlavy sú veľmi sexy.

 1. Dobrá chuť do jedla

Muži majú radi, keď ženy majú dobrú chuť. Psychológovia dospeli k záveru, že muži považujú zdravú chuť žien za znak vnútornej sily a sebavedomia.

 1. Jeho košeľa

Znie to veľmi banálne, ale žena v pánskej košeli je naozaj veľmi krásna a atraktívna.

 1. Pehy

Mnoho žien sa uchýli k rôznym trikom, aby skryť pehy na tvárach. Niektorí nosia oblečenie s dlhými rukávmi, aby zabránilť objavovaniu pieh na ramenách. Áno, veľa žien nenávidí tento dar slnka. Ale muži majú to rádi.

 1. Strie na tele

  Áno, sú to strie. Ženatí muži sú priťahovaní k striam na bruchu svojej ženy. Koniec koncov, tieto známky mu pripomínajú, že sa odvážne rozhodla byť matkou jeho dieťati. Strie sú atraktívne psychologicky, aj keď estetická stránka nie je tak príjemná.