Doprajte si niečo extra, navštívte tantrické masáže

Zase to bol týždeň ako každý iný. Nič moc. Práca, povinnosti a stereotyp. Najlepším zážitkom bol nejaký dobrý film v TV. Ak máte ten pocit, že ste už dlho nezažili niečo, čo by vás naozaj nakoplo, prinieslo vám čerstvých nádych a zaslúženú regeneráciu, neváhajte priniesť do svojho života nejaký nový zážitok. A nemusíme tu vravieť o nejakej ceste na Havajské ostrovy, pretože zázraky niekedy spraví aj dobrá masáž v našom hlavnom meste. Regeneráciu, relax a vzrušenie vám poskytne erotic massage https://bratislavatantra.sk/en/ dostupná v salóne Bratislava Tantra.

muž na masáži

V každom z nás sa tvoria určité emočné a sexuálne bloky. V prípade, ak zabúdame myslieť na svoje potreby či ak zabúdame na potrebný relax. Každý z nás si preto potrebuje z času na čas užiť, a to napríklad pri veľmi príjemnej tantrickej masáži, ktorá je navyše špecifická tým, že sa zaoberá funkčným odstránením týchto nahromadených blokov. Blokov, čo brzdia naše myšlienky, plány a pôžitky.

Odborne vykonaná tantra masasge je navyše vhodnou prevenciou pred sexuálnymi problémami. Zvyšuje libido a pomáha eliminovať faktory, čo spôsobujú erektilnú dysfunkciu u mužov a frigiditu u žien. Takisto svojim účinkom chránia pred rizikom srdcovo-cievnych ochorení, vysokým krvným tlakom a dokonca infarktom. Práve z toho dôvodu, že dokážu priniesť vysoko účinné uvoľnenie.

ženské ruky

Je však pri nich vhodné poukázať na fakt, že narábajú so sexuálnou energiou.

Môžu sa preto veľmi podobať erotickej masáži, hoci zážitok v tantra salóne je kvalitnejší a zahŕňa skutočne zaujímavé praktiky, ktoré sa dajú vyberať z dostupnej ponuky. Nie je to len classic tantra a praktika, pri akej masérka využíva senzuálne dotyky rúk, ale je to napríklad aj body masáž, kedy dochádza k príjemné treniu tela o telo. Táto služba je pochopiteľne intenzívnejšia a vhodná skôr pre skúsenejších záujemcov.