Malá krabička – nová zábava

»        Sledovanie televízie je už poslednej dobe čoraz nudnejšie. Stále dávajú do okolo to isté a človeka už nebaví sledovať to čo už milión krát videl. Preto prichádza tento malý gadget v ktorom sa ukrýva výkon ale aj zábava.
televize na polici
 
»        Ide o TV Box MX9 Max v ktorom sa nachádza štvorjadrový chipset RK3328 a vykoná päť Jadrová grafika Mali-450. Okrem toho tam nájdeme aj operačnú pamäť  2 Giga rám a 16 Gigová interné úložisko. Vďaka týmto parametrom si poradí z 4k videom s výstupom cez HDMi výstupom . Na tomto zariadený je tiež dostupný ethernetový vstup , Usb 3.0. , Usb 2.0 a AV zvuk. Určite nebude chýbať ani pripojenie cez Wifi sieť 802.11 b/g/n na frekvencii 2,4 GHz. V balení určite nájdeme aj AV ovládač. Určite to nebude len taký gadget bez operačného systému. Obsahuje totiž operačný systém Android 7.1 s grafickou nadstavbou pre televíziu.
sledování tv animace

»        Teraz ale poďme na to najdôležitejšie. Aby sa vaša televízia zmenila na zábavu , hry a aplikácie si stiahnete pomocou Google Play. Táto krabička obsahuje Usb porty čo umožňuje pripojiť myš , klávesnicu alebo herný ovládač pre ešte lepší zážitok z hrania. Ak Vás nebaví sledovať program na stanica televízie , obsah videí alebo filmov  si môžete pozrieť online cez prehliadače , alebo si môžete zakúpiť z knižníc obchodu Play. Vychutnávate si tak domáce kino z pohodlia domova. Jednoducho povedané táto malá vykonaná krabička nahradí smartphon . Vďaka nej a obchodu Play si môžete pozrieť aj všetky sociálne siete ako napríklad Facebook , Instagram , Tweeter a mnoho iných. Tento produkt nebude stáť príliš veľa. Jeho cena je 32 eur no za túto cena dostanete mnoho zábavy , a online sledovanie filmov , či seriálov v jednom. Tento produkt si môžete zakúpiť už teraz cez internet alebo v budúcom roku všetkých predajniach s elektro technikov. (Obrázky sú ilustračné) Miki.