Senzuálne nuru masáže a ich hlbší význam

Nuru masáž budí stále známejšie povedomie a minimálne vieme, že ide o typ erotic massage https://bratislavatantra.sk/en/, ktorá so sebou obnáša techniku body to body, čiže vzrušujúce trenie tela o telo. Cieľom je v takomto prípade dobitie novou životnou energiou ako aj uvoľnenie napätia, vrátane tohto erotického, ktoré sa zakončí kvalitným sexuálnym vyvrcholením.

Pomôcky na masírovanie, v pozadí vodopád

  • Ide o druh masáží, ktoré sa okrem celého tela zameriavajú takisto na intímne oblasti.
  • Na rozdiel od klasickej tantry sa ale nemusia používať len ruky, masérka používa svoje celé telo, pričom sa využívajú špeciálne nuru oleje.

Primárnym cieľom je uvoľnenie napätia, stresov a sexuálnych blokov. V podstate každá nuru masáž končí takisto kvalitným vyvrcholením, okrem toho však značným nabitím novej životnej energie, či už vravíme o pozitívnych účinkoch na naše telo ako aj myseľ. Človek sa po jej skončení cíti, ako by konečne„našiel samého seba“ a to aj tým, že sa dokonalým spôsobom odblokuje jeho vnímanie vrátane intímnejších a vlastne pre človeak prirodzených erotických túžob.. Nie je tajomstvom, že výsledok týchto praktík môže mať aj liečivé, respektíve preventívne a zdraviu prospešné účinky napr. voči rakovine prostaty, vysokému krvnému tlaku, problémom s erektilnou dysfunkciou a u žien napr. voči frigidite alebo migréne.
Uvoľňuje sa nahromadená sexuálna energia, čo má následne vplyv na telesné ako aj psychické uvoľnenie.

Ženské telo, masáž chrbta

  • Ak u žien neprichádza pri klasickom pohlavnom styku ku kvalitnému orgazmu, riešením môže byť práve praktizovanie nuru masáže.
  • U mužov zasa okrem iného dokáže dopomáhať  k schopnosti oddialiť ejakuláciu.

Technika senzuálnych masáží sa môže deliť na masírujúceho a prijímateľa, ale takisto je možná vzájomnosť, čiže na praktizovaní a zdieľaní životnej energie a senzuálnych dotykoch sa zúčastňujú obidvaja zúčastnení.