Veci čo robia Muži, keď sú skutočne zamilovaní

1. Počúva vás
Keď sa váš muž úplne zamiluje, mohol by vás počúvať navždy. Rád počuje o vašom dni, o zábavných veciach, ktoré sa vám stali a vašich hlbokých myšlienkach a obavách. Zapojí sa do rozhovoru a poskytne vám dobré rady, keď o to požiadate, a teší sa na vaše rozhovory každý deň.

obchodník

2. Vynakladá väčšie úsilie
Možno si všimnete, že robí malé veci, ktoré sú pre neho trošku nenormálne. Možno vám natankoval benzín do Vášho auto, nechal vám v aute láskavú poznámku, alebo umyl všetky taniere od jedla, keď ste boli von. Môžu byť maličkosti, ale urobí všetko, čo je potrebné, aby ste boli šťastní. Nepotrebuje uznanie za svoje mimoriadne úsilie, pretože je rád, že to urobí, ale "ďakujem" by sa asi patrilo.

3. Pamätá si malé veci
Spomína na malé detaily vášho života a vášho života spoločne. Pamätá si výročia a významné dátumy (aj keď má v telefóne zamnutú pripomienku). Pamätá si všetky vaše obľúbené jedlá, obľúbené skladby a obľúbené farby. Skutočnosť, že si tieto veci pamätá (alebo sa snaží si to všetko zapamätať) dokazuje, že je s vami absolútne šťastný a veľmi vás miluje.

4. Vaše šťastie je jeho prioritou
Jeho najdôležitejším cieľom v živote je, aby ste boli šťastní. Váš muž vás rád vidí a usmieva sa a nenávidí, že vás vidí smutné, a tak urobí všetko, čo môže, aby ste sa uistili, že milujete život.

5. Nebojí sa hádať
Chce, čo je pre vás najlepšie a chcete, aby bolo pre neho to najlepšie, ale niekedy sa tieto názory nezhodujú a prichádza hádka. Muž, ktorý vás skutočne miluje, bude s vami bojovať, pretože naozaj stojíte za to.
Bude vždy bojovať proti dôležitým a závažným veciam, a nebude si všímať nepodstatné veci, chce jednoducho aby ste boli šťastná.

bussines

6. Stará sa o tvoju rodinu
On vie, ako dôležitá je vaša rodina pre vás, takže bude pre neho tiež dôležitá. Ak vynaloží mimoriadne úsilie na spoznanie vašich rodinných príslušníkov a blízkych priateľov, naozaj sa o vás stará.