Osud bežných mužov vo vzťahoch

Milovať a byť milovaný je asi to najzákladnejšie v živote, o čom sníva každý. Je jedno či ide o ženy, deti alebo starcov. Na prekvapenie spoločnosti aj muži chcú milovať, cítiť podporu a lásku. Časy detstva sa im ale minuli a ich matky nie sú jediné, od koho si pozornosť vyžadujú. Ide hlavne o nežnejšie pohlavie v ich vekovej kategórií a snahu založiť si rodinu.

ulice

  • Veľa mužov nie je pripravených prísť k babe a len tak sa jej opýtať, či by s ním nešla na schôdzku. V niektorých spoločnostiach je to až neprípustné. A nebavíme sa tu o moslimských krajinách. Západný svet nadopovaný feminizmom vyčíta chlapom veľa vecí, ktoré si síce môžu vzájomne oponovať, no na vine je aj tak mužské pokolenie. Aj preto sa z nich stali obozretní starí mládenci, ktorí sa do žiadnej známosti nehrnú.

muř

  • Nízky rast obyvateľstva a nespokojnosť so žiaľom priviedli mnohých k fantastickému nápadu na podnikanie. Mladí a atraktívni neraz zakladajú školy randenia alebo zvádzania, paradoxne nie pre dievčatá. Mnohí vzťahmi sklamaní chlapci neváhajú zaplatiť aj niekoľko tisícok dolárov či eur, aby sa stali voči opačnému pohlaviu zaujímavými a atraktívnymi. Bohužiaľ, takto to vo svete dospelých nefunguje a objavuje sa veľmi veľa sťažovateľov.
  • Ľudia nevedia kvôli stereotypom a klamstvám pochopiť to, že oba pohlavia sú si príliš rovnaké. Ak vás dievča odmietne, nie je to preto, že máte slabé komunikačné schopnosti alebo neviete sypať komplimenty z rukáva. Všetko je o vzhľade a statuse. To je to, čo hľadáme pri výbere partnera.
  • Kurzy zvádzania často do očí klamú svojim menej atraktívnym klientom, že dokážu zbaliť hocijakú modelku. Nie je to tak. Tak ako ani žiaden model neskončí s neatraktívnou popoluškou. Sme len ľudia a to, že nás priťahuje hlavne vzhľad človeka je fakt. Aj keď sa to ženy snažili svojimi klamstvami odmietať, či už z ľútosti alebo kvôli svojej ochrane.