Muži a boj s lupinami

Mnohí ľudia zistia, že lupiny sa objavujú na ich vlasoch a oblečení a sú vystrašení. Na vyriešenie problému môžete použiť špeciálne šampóny, konzultovať problém s lekárom a používať iné prostriedky. Ale existujú spôsoby, ktoré vám umožnia trvalo sa zbaviť bielych vločiek. Vedci ešte úplne nezistili príčinu lupín.

emoce

  • Väčšina názorov súhlasí s tým, že je to spôsobené hubou, ktorá je na povrchu hlavy. Jej prítomnosť sa nepozorovane, ale za určitých podmienok začína správať agresívne, v dôsledku čoho sa objavujú lupiny. Aktivácia tejto huby sa môže vyskytnúť v dôsledku zlých environmentálnych podmienok, únavy a stresu, hormonálnej terapie, nedostatku vitamínov, môžu to spôsobiť niektoré produkty starostlivosti, dehydratáciu a ďalšie.

 

  • Keď je pokožka na hlave suchá, bunky sa začnú hromadiť na povrchu, po ktorom sa odlupujú, v dôsledku čoho sa vlasy rozpadajú, ich lesk sa stráca. V niektorých prípadoch je možné obnoviť rovnováhu vody zvlhčením pokožky na hlave a pitím veľkého množstva tekutiny. Ak vaše vlasy začnú svietiť, a lupiny sú veľké, potom máte mastné lupiny . Zvyčajne je ťažké si všimnúť, pretože vločky sa držia na koži, držia sa spolu a slúžia ako potrava pre mikroorganizmy. Výsledkom je, že koža sa zapáli, vlasy začnú umierať a vlasy vypadnú.  V dôsledku dermatologických ochorení môžu vzniknúť lupiny. Ak máte svrbenie, vaša koža je červená a tam je svrbenie, potom by ste mali okamžite kontaktovať lekára.

 osoba

  • Väčšina šampónov určených na boj proti lupinám, odstráni len vrchnú vrstvu, zatiaľ čo nesúperí  s reálnou príčinou . Ak použijete tento šampón denne, potom nebudete pozorovať lupiny, ale vrstva šupín sa bude hromadiť a rozpadať rýchlejšie a postupom času sa huba prispôsobí a nebude reagovať na tento šampón.

V každom kiosku lekárne si môžete kúpiť špeciálne prípravky, ktoré vám umožnia zbaviť sa huby . Takéto tabletky majú pomerne vysokú cenu a účinok bude až po určitom čase. Avšak, môžete sa  trvalo zbaviť tohto problému.

Posted in Nezařazené