Noah Brown môže byť tajnou zbraňou Dallas Cowboys


Doteraz vynikal na tréningoch nováčik Ryan Switzer, spoluhráči a tréneri sú z neho naozaj očarení. Podľa nich sa môže stať najužitočnejším slot receiverom ligy. Vyzerá to však tak, že si našiel vyzývateľa menom Noah Brown, o ňom sa v tíme menej hovorí ale bez debaty sa môže stáť, že prevýši svojim výkonom tímového kolegu, a tak ho predbehne a dostane sa na jeho miesto v konečnej zostave.

fotbal

Mladý reciever sa dostal k tímu až v siedmom kole tohtoročného draftu. Podľa ofenzívneho koordinátora Scotta Linehana, sa podarilo nájsť ozajstný diamant v tak neskorej časti draftu. Scott Linehan sa k hráčovi vyjadril nasledovne:

„Noah Brown je ozajstný all-around hráč, ktorý má v sebe veľa príležitostí, čo je v súčasnosti medzi hráčmi NFL naozaj niečo výnimočné. Má výnimočné fyzické parametre, ktoré môže využiť naozaj dokonalo na oboch krajoch ihriska. V jeho hre môžeme zbadať malú esenciu tight enda, vynikajúco blokuje a pre linebackerov je takisto nočnou morou ho prenasledovať, ako v prípadoch s tight endom. Je múdry a talentovaný hráč, dúfame že na tréningoch na nás zapôsobí ďalšími skvelými výkonmi.“

stadion

Noah Brown sa podľa všetkého dostal do tímu kvôli pozitívnemu názoru Ezekiela Elliotta napriek tomu že vynechal celú sezónu na Univerzite Buckeys v roku 2015 kvôli zraneniu nohy. Pravdepodobne však tieto pozitívne slová od spoluhráča zo školy, ho do konečnej 53-člennej zostavy len tak ľahko určite nedostanú.

Dallas Cowboys má naozaj veľký výber čo sa týka recieverov, Dez Bryant a Cole Beasley majú miesto isté, ako aj Terrance Williams a Brice Butler, ktorí nedávno predlžili zmluvu s tímom z Texasu. Ryan Switzer sa tiež môže cítiť bezpečne. Takto sú už piati hráči na tejto pozícií a okrem Browna čakajú ešte piati hráči, ktorí by sa chceli dostať do konečnej 53- člennej zostavy.