Po akých mužoch prirodzene túžime?

Pre nás, nežnejšie pohlavie, nie je nič zvláštne, ak si vo svojej hlave už od puberty nesieme obraz nášho budúceho muža. Takmer každá z nás túži po svojom princovi, predstavuje si chlapa, ktorý by mal pri nej stáť do konca svojho života. Skrátka, celý náš život chceme prežiť ako v rozprávke. Hoci každá z nás má vlastné predstavy a túžby, v niektorých veciach myslíme rovnako. To, že mám pravdu, vám predvediem v nasledujúcich riadkov. Ste zvedavé? Určite áno, tak rozhodne čítajte ďalej!láska.jpg
Myslím si, že pre žiadnu z nás nie je nič nové, ak poviem, že chceme mať muža, ktorý je dobre naladený. Takýto chlap nám dokáže zdvihnúť náladu kedykoľvek a kdekoľvek. Svojim pohľadom na svet upravuje ten náš, pretože veľa vecí vidí optimisticky, má rád pozitívnych ľudí, skutky a rád o nich hovorí. Taktiež túžime aj po tom, aby mal náš vysnívaný muž veľkú dávku empatie. Krutosť vo vzťahu nechceme a ani si ju ničím nezaslúžime. Každá z nás určite ocení, ak nás muž dokáže pochopiť, vcítiť sa do nás a vypočuť nás. Nič nie je lepšie, ak niekoho takého máme po svojom boku.
Je jasné, že v každom vzťahu je dôležitá aj dôvera. Ak ju nevidíme a necítime zo žiadnej strany, nemá zmysel v tom pokračovať ďalej. Žiadna z nás predsa nechce, aby nás partner podvádzal a zraňoval tak naše city a spôsobil, že sa z nás stane podozrievaná a zranená žena.
Nám ženám je veľmi sympatické, ak muž vie, čo od života chce. Je to dôkaz o jeho zrelosti, o tom, že náš vzťah sa tým pádom môže posúvať ďalej a my sa môžeme pripraviť na budúcnosť s ním po našom boku.  Takýto človek nás priťahuje a je pre nás doslova magnetom.zamilovanost.jpg
Dôkazom jeho zrelosti je aj to, že sa dokáže postaviť pravde a pozrieť jej priamo do očí. Správny chlap pred ňou neuteká, práve naopak. Snaží sa všetko vyriešiť, poprípade sa vyberie inou cestou, ale nikdy sa pred problémami neskrýva. Aj to je znak, že ide o zrelého muža, ktorý je pripravený na vážny vzťah.
Myslím si, že na každú z nás niekde čaká takýto muž. Obetavý, empatický, rozumný a zrelý chlap, ktorý nám prinesie do života presne to, po čom sme celý svoj doterajší život túžili. Pre každú z nás sa taký nájde, stačí si počkať a on sa určite jedného dňa ukáže.