5 vzácnych farieb mužského šatníka

V tomto článku, budem hovoriť o 5 farbách, ktoré pomôžu mužom priniesť svetlé farby do svojho vzhľadu, diverzifikovať všetky pánske šatníky a zdôrazniť zmysel pre štýl svojho majiteľa.

gentleman

1. Ružová
Kto povedal, že je to „ženská“ farba? To je pravda, obchodníci 20. storočia. Od staroveku až do konca 19. – začiatkom 20. storočia bola ružová farba aj mužská vrátane (napr. V 18. storočí sa duely konali v ružových sametových kaftanoch). Ružová ide dobre so základnými farbami, ktoré pravdepodobne existujú vo vašom šatníku: béžová, modrá, biela, tmavo zelená, olivová. Avšak pri príprave konečného obrazu sa musí brať do úvahy niekoľko bodov. Ak máte svetlý odtieň pokožky, nenoste príliš bledo ružovú blízko tváre. Aby ste sa tomu vyhli, kombinujte ružové veci s tmavšími (modré sako, džínsové bundy atď.) Alebo vyberte sýtejšie farby.

 2. Hnedá
Napriek tomu, že sa jedná o klasický mužský odtieň a s najväčšou pravdepodobnosťou už vo vašom šatníku existuje, pravdepodobne ho nepoužívate na maximum, alebo nie tak často ako iné farby. Ideálnym partnerom pre klasickú hnedú farbu bude vždy modrá, ktorá jej dá hĺbku. Tiež veľmi vhodné sú odtiene oranžovej, zelenej, khaki, béžovej.

3. Fialová
Najviac kráľovská farba, ktorú používajú starí Rimania a Gréci. Najjednoduchší spôsob, ako nosiť fialovú, je použiť „bodkovaný“ ako farebný prízvuk. Je to dobre s béžovými, sivými, modrými kvetmi. Intenzívne odtiene fialovej sú vhodné pre tmavší tón pleti. Kravata alebo vreckovka fialových odtieňov sú ideálne predmety pre zoznámenie sa s danou farbou. Môžu byť kombinované s oblekom neutrálnych tónov.

bussinesman
 
4. Zelená
Existuje viac ako 20 odtieňov zelenej, ktoré používajú dizajnéri a módni návrhári, ale mnohí muži poznajú len jednu – khaki. Je čas spoznať zvyšok! Bez ohľadu na to, akú farbu si vyberiete, zelená vyzerá skvele v páre modrej, bielej, šedej, ružovej.

5. Žltá
 A konečne najvzácnejšia farba vo všetkých ohľadoch: zriedka sa používa, zriedka správne kombinovaná, zriedka ide na kohokoľvek. Žltá je zároveň svetlá, slnečná a skutočne letná farba, ktorú jednoducho nemožno ignorovať. Optimálne kombinácie sú s menej nasýtenými farbami: biela, modrá, béžová, sivá, tmavo hnedá.