Náramky zo striebra na ruky aj na nohy

Náušnice patria k žene a už maličké dievčatká po narodení podstupujú prepichovanie ušných lalôčikov na to, aby sa nimi mohli ozdobiť. Novorodeniatkam sa väčšinou dávajú zlaté náušnice, no s pribúdajúcimi rokmi dievčatá tento drahý kov menia za rôzne bižutérne doplnky alebo tiež za striebro.

Striebro je azda viac obľúbené ako zlato, pretože nepôsobí až tak slávnostne a honosne a je nositeľné aj v bežný deň, ale je tiež veľmi variabilné. Jednoduchšie kúsky doplnia každodenné oblečenie, ale na druhej strane, zdobenejšie a výraznejšie je možné využiť na významné spoločenské udalosti. Okrem náušníc či retiazok patria k módnym doplnkom aj náramky. Drevené, plastové, kovové či textilné, obľubujú ich celé generácie dievčat a žien, v poslednom období sa nimi zdobia aj nohy v okolí členkov. Aj pri náramkoch platí, že strieborne naramky vyrobené zo striebra sa tešia veľkej obľúbenosti, vyrábajú sa z neho kúsky rôznej hrúbky, tvaru, jednoduché kruhy alebo kombinované s kryštálikmi či farebnými kamienkami.

pexels-photo-1191531

Náramky nemusia mať iba pevný tvar kruhu, ale aj formu retiazky bez ozdôb, či s rôznymi príveskami alebo viacero retiazok spolu, ktoré sú buď rovnako hrubé alebo každá má iný priemer. Výber je veľmi široký, pri ich kúpe však treba na zreteľ aj zvyšok outfitu, aby sme to s ich kombinovaním neprehnali. Vraví sa, že menej je viac, takže vizáž bežného pracovného dňa je vhodné doplniť jednoduchým náramkom, bez zbytočných ozdôb, ale na večerné či slávnostné okamihy sa už môžeme trocha odviazať a vybrať si extravagantnejšie kúsky.

HP-Jewelry-Image-Cropped

Samozrejme, takisto by sme mali mať na mysli, že výrazné oblečenie či róba si vyžaduje už len minimalistické doplnky, ale ak si zvolíte jednoduché jednofarebné šaty, šperk sa môže stať dominantnou súčasťou celého vášho outfitu. Chce to len cit pre rovnováhu, ktorá je dôležitá pre celkovú vizáž a vyžarovanie nositeľky.